Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Anna Woźniak

Polska: 23.09.2010 Projekt „Kaukaskie Baśnie”

Fot. Kaukaz.netW sierpniu 2010 r. rozpoczęła się realizacja projektu „Kaukaskie Baśnie” finansowanego ze środków MEN RP. W ramach projektu powstała strona www.bajki.kaukaz.net, na której znaleźć można przetłumaczone i zaadaptowane baśnie narodów Kaukazu Północnego i Południowego.

Poza publikacją bajek w ramach projektu przeprowadzony zostanie szereg spotkań z dziećmi i ich opiekunami, na których będą czytane bajki, oglądane zdjęcia i filmy z Kaukazu. Dzieci wykonają ilustracje do baśni, a najciekawsze z nich zostaną opublikowane na stronie z bajkami. Już dziś zachęcamy do rysowania własnych ilustracji i nadsyłania ich do kaukaz.net Więcej o konkursie ilustratorskim

Informacje na temat planowanych spotkań z bajkami Kaukazu oraz innych wydarzeniach towarzyszących pojawią się na stronie wkrótce.

Wszystkie pytania dotyczące przedsięwzięcia prosimy kierować na adres: [email protected]

Źródło: Kaukaz.net

Facebook Comments

Kobieta. Foto dokumentalistka. Absolwentka warszawskiej etnologii. Aktualnie studiuje fotografie prasową na UW. Zajmuje się tożsamością, stosunkami i dialogiem międzykulturowym. Z chęcią podejmuje trudny temat wykluczenia społecznego i dewiacji. Na co dzień walczy o równouprawnienie i tolerancję.

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY