Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Anna Woźniak

[Koncert] „Bandyckie Piosenki z Rosji” 20.02.2011 Club praCoVnia

bandyckie pisenkiW niedzielę 20 lutego 2011 o godz. 20 art-klub praCoVnia zaprasza na koncert Michaela Fedoroffa pt. „Bandyckie Piosenki z Rosji”!
Zapraszamy!

Michael Fedoroff – urodzony w Sankt Petersburgu kompozytor, gitarzysta i wokalista, mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończył Wyższą Szkołę Muzyczną w Sankt Petersburgu w klasie skrzypiec. Brał udział w festiwalach ogólnorosyjskich i międzynarodowych muzyki folk i country. Na festiwalu w Briansku (Rosja) w listopadzie 1993 roku został uznany Najlepszym Gitarzystą Country Rosji. Występował w Peru, Chile, Argentynie i w Brazylii. Mimo szerokich zainteresowań muzycznych (blues, country, bluegrass, rock), pieśni rodzimego „rosyjskiego podwórka” od zawsze stanowią cześć jego projektów muzycznych.

„Bandyckie piosenki z Rosji” – to program Michaela Fedoroffa, składający się z rosyjskich pieśni ulicznych, wykonanych pod gitarę akustyczną, nawiązujących do tematyki świata przestępczego i więzienia. Życie „na ostrzu noża” sprzyja to nie tylko skrajnym emocjom, ale też głębokiej refleksji nad rzeczywistością. To także świat okraszony swoistym romantyzmem, gdzie ceni się wierność zasadom, tęskni za wolnością i miłością. W program wchodzą miedzy innymi słynne „Murka” i „Gop ? Stop”.

Warszawa, ul. Popiełuszki 16

Źródło: praCoVnia art Club

Facebook Comments

Kobieta. Foto dokumentalistka. Absolwentka warszawskiej etnologii. Aktualnie studiuje fotografie prasową na UW. Zajmuje się tożsamością, stosunkami i dialogiem międzykulturowym. Z chęcią podejmuje trudny temat wykluczenia społecznego i dewiacji. Na co dzień walczy o równouprawnienie i tolerancję.

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY