Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Anna Woźniak

[Koncert] oficjalne afterparty po koncercie LYAPIS TRUBETSKOY 30.03.2011

LYAPIS TRUBETSKOY – SUPPORT: POPARZENI KAWĄ TRZY – 30.03 (ŚRODA) AFTERPARTY
Redaktor: Kaowiec
30.03.2011.
W środę 30 marca 2011, art-club praCoVnia zaprasza na oficjalne afterparty po koncercie LYAPIS TRUBETSKOY – support: POPARZENI KAWĄ TRZY (koncert odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła). Art-club praCoVnia prowadzi też sprzedaż biletów na koncert w Stodole. Zapraszamy!

LYAPIS TRUBETSKOY
support: POPARZENI KAWĄ TRZY

drzwi 20.00
koncert 21.00

miejsce:
STODOŁA
ul. Batorego 10, Warszawa
www.stodola.pl

Zapraszamy 30 marca 2011 na jedyny koncert legendarnej białoruskiej grupy Lyapis Trubetskoy. Poruszająca się w estetyce art/ska/punk siedmioosobowa orkiestra słynie z niezwykle żywiołowych koncertów, które nikogo nie pozostawiają obojętnym.


Ich koncerty to prawdziwa gratka dla fanów grania spod znaku Leningrad. Obecnie grupa uznawana jest powszechnie za jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki rockowej krajów dawnego bloku wschodniego. Ich 17 długogrających albumów w pełni to udowadnia. Niezwykle energetyczna muzyka, napędzana przez sekcję dęta oraz teksty pełne czarnego i abstrakcyjnego humoru pisane przez charyzmatycznego lidera Siergieja Mikhalkova to prawdziwie wybuchowa mieszanka. Na koncercie usłyszymy zarówno najnowszy materiał jak i starsze kompozycje, które przyniosły grupie międzynarodową sławę, a wśród nich min „Kapital”, „Au”, „Ti kinula” czy też „Yabloni”.
Sam zespół mimo że zaliczany do ikon popkultury nigdy nie wspierał lokalnego reżimu Łukaszenki zawsze się dystansując wobec wszelkich przejawów totalitaryzmu na całym świecie. Poza muzyką, grupa słynie również z produkcji niezwykle pomysłowych i ciekawych teledysków, zdobywających uznanie i szereg nagród. min:
2008: Najlepsze muzyczne video – „Capital”
2009: Najlepsze muzyczne video – „Ogon’ki (Lights)”
ZD Awards, Rosja
2009: Zespół roku , Rock Project of the Year
RAMP (Russian Alternative Music Prize), Rosja
2009: Zespół roku, Białoruś

W Warszawie grupa wystąpi w składzie:

Sergey Mikhalok – wokal
Pavel Bulatnikov – perkusjonalia, wokal
Ruslan Vladyko – gitara
Pavel Kuzyukovich – trąbka
Ivan Galushko – puzon
Denis Sturchenko – gitara basowa
Alexander Storozhuk – perkusja

Bilety w cenie 65 zł w przedsprzedaży i 75 zł dostępne w kasie klubu Stodoła, w klubie Pracovnia oraz na portalach ticketpro.pl, eventim.pl, ticketonline.pl, ticketstore.pl, shortcut.pl

Oficjalne afterparty: art Club „praCoVnia”, ul. Popiełuszki 16, www.pracovnia.pl

Linki:
lyapis.com
www.myspace.com/lyapis
www.youtube.com/watch?v=JoclMMtaujY
www.youtube.com/watch?v=deS0UaNhNW8

POPARZENI KAWĄ TRZY

to zespół dziennikarzy, którzy postanowili dać wyraz swojej fascynacji rosyjskim zespołem Leningrad i jego liderem Sergiejem Sznurowem. Początkowo samozwańczo wykonywali utwory Leningradu. Po kilku wspólnych koncertach z Leningradem i kilku nieprzespanych nocach dostali błogosławieństwo samego Sznurowa na dalsze wykonywanie jego kompozycji w Polsce. Poparzeni poszli krok dalej. Do tekstów Rafała Bryndala napisali własne piosenki, które znalazły się na debiutanckim krążku. Płyta „Musculus Cremaster” już niedługo pojawi się w sklepach.

Poparzeni to:
Wojtek Jagielski – perkusja,
Jacek Kret – puzon,
Wojtek Tomaszewski – trąbka,
Marian Hilla – sax,
Krzysztof Zasada – gitara,
Mariusz Gierszewski – bas,
Roman Osica – wokal.

www.poparzeni.pl
www.facebook.com/event.php

Warszawa, ul. Popiełuszki 16
(My będziemy)

Facebook Comments

Kobieta. Foto dokumentalistka. Absolwentka warszawskiej etnologii. Aktualnie studiuje fotografie prasową na UW. Zajmuje się tożsamością, stosunkami i dialogiem międzykulturowym. Z chęcią podejmuje trudny temat wykluczenia społecznego i dewiacji. Na co dzień walczy o równouprawnienie i tolerancję.

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY