Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Anna Woźniak

[Projekt]Polsko-ukraiński program „Pracownia aktywności obywatelskiej” zgłoszenie do dziś (05.04.2011)

Polska. Ukraina. Polsko-ukraiński program „Pracownia aktywności obywatelskiej”
Stowarzyszenie „Genius Loci – Duch Miejsca” zaprasza osoby w wieku od 18 do 25 lat z woj. śląskiego lub małopolskiego do udziału w polsko-ukraińskim programie „Pracownia aktywności obywatelskiej”. Pierwsze warsztaty już w maju 2011 w Równem na Ukrainie! Rówieśnicy z Polski i Ukrainy będą dyskutować o sąsiedztwie – o tym, co dzieli i łączy. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Rekrutacja trwa do 5 kwietnia 2011.

Chciałbyś coś zmienić w swoim otoczeniu, ale brak ci odwagi?
Chciałbyś wziąć udział w międzynarodowym projekcie?
Masz ciekawe pomysły i chcesz je realizować?
Zapraszamy osoby w wieku 18 do 25 lat, z woj. śląskiego lub małopolskiego, do udziału w polsko-ukraińskim programie „Pracownia aktywności obywatelskiej”.

W ramach programu podyskutujesz z rówieśnikami z Polski i Ukrainy o sąsiedztwie – o tym, co was dzieli i łączy. Poprzez kreatywne (czasem nawet szalone…) metody nauczysz się tworzyć i rozwijać pomysły na zmianę otaczającej cię rzeczywistości. Dowiesz się więcej o odpowiedzialności społecznej i pozytywnej roli, jaką możesz spełniać w swojej najbliższej okolicy. Poznasz ciekawe sposoby pracy w zespole i metody rozwiązywania konfliktów.

Program trwa pół roku i rozpocznie się w maju 2011 warsztatami „Polacy? Ukraińcy? Sąsiedzi!” w Równem na Ukrainie.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie www.pracownia-aktywnosci.bo.pl

Partnerami w projekcie są Theodor-Heuss-Kolleg Fundacji Roberta Boscha i stowarzyszenia MitOst e.V., Stowarzyszenie Genius Loci-Duch Miejsca, Fundacja Regionalnych Inicjatyw w Równem, Stowarzyszenie To.pole, Ukrainian Network of Adult Education & Development of Innovations.

Wsparcia finansowego udziela Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie.

Facebook Comments

Kobieta. Foto dokumentalistka. Absolwentka warszawskiej etnologii. Aktualnie studiuje fotografie prasową na UW. Zajmuje się tożsamością, stosunkami i dialogiem międzykulturowym. Z chęcią podejmuje trudny temat wykluczenia społecznego i dewiacji. Na co dzień walczy o równouprawnienie i tolerancję.

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY