Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Łukasz Grajewski

[Szkolenie] Letnia Szkoła Trenerów!, Warszawa, 5-7 sierpnia

Zostań trenerem i zrealizuj swój własny projekt szkoleniowy! Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza do udziału szkoleniu dla przyszłych trenerów, które odbędzie się w dniach 5–7 sierpnia 2011 w Warszawie. Szkolenie adresowane jest WYŁĄCZNIE dla osób niebędących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

Fundacja Inna Przestrzeń

Fundacja Inna Przestrzeń

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przyszłych trenerów realizowanym w ramach działań Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.

Program:

Program szkolenia został opracowany przez międzysektorowy zespół trenerski (trenerzy organizacji pozarządowych, biznesu, mediów). W programie m.in.:

– metody prowadzenia szkoleń,

– umiejętności pracy z grupą i prowadzenia spotkań,

– projektowanie programu szkoleniowego,

– techniki autoprezentacji,

– promocja i rekrutacja szkoleń

UWAGA! Beneficjenci szkoleń mają możliwość realizacji własnych projektów szkoleniowych!

Wymagania: Prosimy o nadesłanie zgłoszenia na adres [email protected], do dnia 3 sierpnia.  W zgłoszeniu proszę umieścić (imię i nazwisko, kontakt mejlowy i telefoniczny, kraj pochodzenia oraz informację o oczekiwaniach od szkolenia i pomyśle na wykorzystanie wyniesionej z niego wiedzy i umiejętności ). Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres [email protected] lub nr telefonu: 22 224 05 82.

Miejsce: Sala konferencyjna Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego ul. Nowy Świat 23/25 lok. 30. Mapka na stronie www.przestrzen.art.pl.

Czas: Piątek 5 sierpnia – niedziela 7 sierpnia w godzinach 11.00 – 19.00.

Facebook Comments
Łukasz Grajewski

Socjolog, absolwent Studium Europy Wschodniej UW. Pracował w administracji publicznej, aktywny w trzecim sektorze (Fundacja Wspólna Europa, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Inicjatywa Wolna Białoruś). Autor licznych publikacji o Europie Wschodniej w polskich mediach.

Kontakt: [email protected]

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY