Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Łukasz Grajewski

[Wolontariat] Wolontariat podczas 5. Festiwalu SPUTNIK nad Polską 19-29.11.2011 Warszawa

Poszukujemy wolontariuszy do pracy podczas Festiwalu Sputnik nad Polską w Warszawie (kino Kinoteka, Kultura) w dniach 15-29 listopada 2011 roku.

Wolontariat obejmuje:

– tłumaczenia

– pomoc w organizacji festiwalu, m.in. przy wydarzeniach towarzyszących (koncerty, wykłady, debaty, wystawy, spotkania z gośćmi)

– obsługę Biura Festiwalowego;

– obsługę sal kinowych;

– opiekę nad gośćmi;

Zapraszamy  wolontariuszy przede wszystkim z bardzo dobrą znajomością  języka rosyjskiego. Te osoby będą odpowiedzialne głównie za tłumaczenia. Zapraszamy także osoby nie znające j. rosyjskiego  J do pomocy w pracach organizacyjnych festiwalu.

Wolontariusze pracujący podczas festiwalu posiadają darmowe karnety umożliwiające wstęp na wszystkie projekcje, wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie!

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV (pamiętajcie o klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres: [email protected] – skontaktujemy się tylko z wybranymi.

Szczegółowych informacji udziela opiekun wolontariuszy Sylwia Duczyńska.

Pierwsze organizacyjne spotkanie dot. Festiwalu odbędzie się w połowie października w kinie Kinoteka.

Źródło: ngo.pl

Facebook Comments
Łukasz Grajewski

Socjolog, absolwent Studium Europy Wschodniej UW. Pracował w administracji publicznej, aktywny w trzecim sektorze (Fundacja Wspólna Europa, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Inicjatywa Wolna Białoruś). Autor licznych publikacji o Europie Wschodniej w polskich mediach.

Kontakt: [email protected]

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY