Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

UE: 12.08.2011 Forum Biznesu Partnerstwa Wschodniego

30 września 2011 r. w Sopocie odbędzie się Forum Biznesu Partnerstwa Wschodniego.  To pierwsze, tak duże wydarzenie z pogranicza polityki i biznesu z Partnerstwem Wschodnim w tle.

Logo Europejskiego Forum Nowych Idei - współorganizatora Forum Biznesu Partnerstwa Wschodniego, źródło: Logo Europejskiego Forum Nowych Idei - współorganizatora Forum Biznesu Partnerstwa Wschodniego, źródło: www.efni.pl

Logo Europejskiego Forum Nowych Idei - współorganizatora Forum Biznesu Partnerstwa Wschodniego, źródło: www.efni.pl

Forum Biznesu Partnerstwa Wschodniego (FBPW) organizowane jest w ramach II szczytu przywódców państw Unii Europejskiej i Partnerstwa Wschodniego. To specjalne wydarzenie Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI) [en, pl], na którym spotkają się przedstawiciele środowisk biznesu, rządów, Komisji Europejskiej i eksperci z państw członkowskich UE oraz krajów Partnerstwa Wschodniego. Celem I Forum Biznesu będzie wypracowanie i przedstawienie rekomendacji w sprawie kierunków rozwoju tej inicjatywy. Uczestnicy będą też mieli okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych oraz do dyskusji na temat możliwości inwestycyjnych i wspólnych projektów przedsiębiorców i rządów w ramach Partnerstwa Wschodniego. Organizatorami wydarzenia są Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP i Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan (PKPP Lewiatan). Wsparcia udzieliły Business Europe i miasto Sopot.

Więcej szczegółów na stronie Europejskiego Forum Nowych Idei.

Źródła: Ambasada RP w Mińsku [en], Strona EFNI [en,pl].

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY