Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

[Przypomnienie] Zbliża się największe wydarzenie fundraisingowe w kraju

W dniach 13 – 14 października 2011 r. odbędzie 5 Międzynarodowa Konferencja Fundraisingu i 1 Kongres Etyki Fundraisingu. To ważne wydarzenie dla całego środowiska organizacji pozarządowych w kraju.

Logo 5 Międzynarodowej Konferencji Fundraisingu, źródło: fundraising.org.pl

Logo 5 Międzynarodowej Konferencji Fundraisingu, źródło: fundraising.org.pl

Po raz pierwszy w Polsce w jednym miejscu spotka się tak wiele osób wyposażonych w wiedzę o tym, czym jest fundraising i jak się go uprawia. Do prowadzenia zajęć zaproszono ponad 30 trenerów z Polski i z zagranicy. Najważniejszym gościem wydarzenia będzie Pani Paulette Maehara z USA – wieloletnia Prezes i Dyrektor Generalny Association of Fundraising Professionals – światowego lidera etycznego fundraisingu oraz zarządzania organizacjami.

Wydarzenie umożliwia wymianę doświadczeń oraz naukę od fundraiserów z największych organizacji pozarządowych w Polsce i na świecie. Promuje profesjonalne wykonywanie zawodu fundraisera, aby brak pieniędzy nie stanowił przeszkody w realizacji celów fundacji, stowarzyszeń, czy instytucji samorządowych w naszym kraju.

Zwieńczeniem dwudniowej Konferencji wraz z Kongresem będzie podpisanie Polskiej Deklaracji Etyki Fundraisingu przez przedstawicieli polskich organizacji pozarządowych.

Szczegóły na stronie organizatora – Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

Źródła: etyka.org.pl, fundraising.org.pl.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY