Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Polska: Ogłoszenie wyników Nagrody Dziennikarskiej Partnerstwa Wschodniego

We wtorek (29.11) podczas Forum Społeczeństwa Obywatelskiego w Poznaniu zostaną ogłoszone wyniki konkursu na Nagrodę Dziennikarską Partnerstwa Wschodniego.

Uczestnicy pierwszego panelu: Andrei Jahorau, Irina Solonenko, Stefan Fule, Mikołaj Dowgielewicz, Patricia Flor i prowadzący Krzysztof Bobiński, autor: Artur Kacprzak, źródło:  flickr.com

Forum Społeczeństwa Obywatelskiego Partnerstwa Wschodniego w Poznaniu 2011, autor: Artur Kacprzak, źródło: flickr.com

Organizatorem konkursu jest Fundacja Reporterów, Centrum Wspierania Dziennikarstwa w Europie Wschodniej, która przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych we wrześniu br. zaprosiła dziennikarzy z Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy do udziału w konkursie na najlepszy materiał dziennikarski opublikowany w 2011 r.

Na konkurs Nagrody Dziennikarskiej Partnerstwa Wschodniego wpłynęło 840 prac od prawie 350 autorów, co przekroczyło wszelkie oczekiwania organizatorów. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 29 listopada br. bezpośrednio po zakończeniu szóstej sesji Forum Społeczeństwa Obywatelskiego Partnerstwa Wschodniego, początek o godz. 12.00.

Biuro Rzecznika Prasowego
Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Portal Eastbook.eu będzie publikował na swojej stronie zwycięskie prace z konkursu.

źródło: MSZ

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY