Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Wakacje z Eastbookiem – publikujemy relacje z Waszych podróży

Jeżeli jedziesz na wakacje na Wschód zbierz ze sobą aparat i coś do notowania. Napisz relację ze swojego wyjazdu, załącz do tekstu swoje zdjęcia, a my opublikujemy Twój tekst i przetłumaczymy na inne języki. Akcja Wakacje z Eastbookiem I edycja trwa do 15 sierpnia.

Sicz Zaporoska, Wyspa Chortyca, Zaporoże, Ukraina, autor: Paweł Lickiewicz, źródło: flickr.com/eastbook.eu

Eastbook ogłasza akcję – Wakacje z Eastbookiem. Portal otwiera się na nowych autorów. Doskonałym sposobem, aby rozpocząć z nami współpracy będzie napisanie relacji ze swojego wyjazdu do Europy Wschodniej . Zabierz ze sobą aparat i coś do notowania, przeprowadź ciekawy wywiad,  zrób relację z polsko-ukraińskiej granicy, porozmawiaj z pogranicznikiem w Osetii Południowej, napisz jak wyglądają szkoły na karabaskiej linii kontaktowej albo po prostu opisz nam rosyjskie pociągi i sprzedawczynię słonecznika na targu w Kiszyniowie.

Paszport, autor: hjl, źródło: flickr.com

Długość tekstu nie jest dowolna i mieści się w widełkach: 400 – 1500 słów. Wasza relacja powinna mieć tytuł, lead oraz śródtytuły. Dobre zdjęcia będą silnym atutem w konkursie. Najlepsze teksty będą opublikowane na portalu Eastbook.eu. Najlepsze teksty będą przetłumaczone na angielski i rosyjski. Ponadto wyróżnieni autorzy otrzymają od Redakcji książki. Relacje z wakacji należy przesyłać na adres: [email protected] w formacie doc. do 15 sierpnia 2012.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY