Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Relacja Eastbook z Forum Ekonomicznego w Krynicy

Eastbook.eu jest partnerem medialnym XXII Forum Ekonomicznego w Krynicy. W dniach 4-6 września nasz zespół będzie relacjonował najciekawsze debaty i dyskusje o Europie Wschodniej, energetyce, kryzysie w strefie Euro oraz nowych mediach. Z ponad 150 paneli dyskusyjnych wybraliśmy te, które naszym zdaniem będą najciekawsze z perspektywy kontaktów Wschód-Zachód.  Sprawdź, jakie wydarzenia będziemy relacjonować.

Dom Forum w Krynicy-Zdrój; autor: eastbook.eu

Dom Forum w Krynicy-Zdrój; autor: eastbook.eu

Relacja Eastbook.eu – czego się spodziewać

Sześcioosobowa ekipa w imieniu Eastbook.eu będzie relacjonowała dla was wszystkie 6 sesji plenarnych, ponad 30 paneli dyskusyjnych oraz wydarzenia kulturalne wokoło Forum. Nie chcemy aby to była nudne przkazywanie okrągłych zdań z olbrzymiego przedsięwzięcia. Z ponad 150 paneli wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najciekawsze. Poza relacjami z paneli dyskusyjnych Eastbook.eu jest odpowiedzialny za relację z Forum na Twitterze. Hashtag Forum Ekonomicznego to: ef_2012. Pod tym hashtagiem będą pojawiać się tweety dotyczące polskiego Davos. Relację  można śledzić na naszej stronie główniej, po prawej stronie w zakładce „Tweety z regionu”. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do komentowania naszych postów na stronie, profilu na Facebooku oraz brania czynnego udziału w dyskusjach na Twitterze.

Co będziemy relacjonować?

W kręgu naszych zainteresowań znalazło się wiele kwestii, jednak wszystkie oscylują wokół Europy Wschodniej. Będziemy relacjonować panele o bezpieczeństwie energetycznym, przyszłości rynku gazu czy bezpieczeństwie dostaw przez terytorium Ukrainy. Będziemy na spotkaniach poświęconym przyszłości przestrzeni postradzieckiej – roli młodych w budowaniu nowych instytucji państwowych oraz znaczeniu kontaktów biznesowych dla rozwoju krajów Partnerstwa Wschodniego. Zajmiemy się również tym czym sami jesteśmy – nowymi mediami: odpłatnymi informacjami w Internecie i samą siecią jako instrumentem zmian polityczno-społecznych. Będziemy relacjonować również panele, których problematyka wiąże się z demokracją i społeczeństwem obywatelskim w Europie Wschodniej, jak i sprawami polityki zagranicznej.

Przyjrzymy się w jakim stanie jest Unia Europejska. Targana problemami ekonomicznymi, kryzysem Euro i kłopotami z zadłużeniem, Europa Zachodnia, zasługuję na szczególną uwagę. Postaramy wyjaśnić na czym polegają problemy UE i jak kryzys ekonomiczny wpływa na kontakty ze wschodnimi partnerami.

Termin: 4-6 września 2012 (wtorek – czwartek).
Miejsce: Krynica-Zdrój, Polska.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY