Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Wakacje z Eastbookiem II edycja – rezultaty konkursu

15 października zakończył się termin przysyłania prac na konkurs “Wakacje z Eastbookiem – II edycja”. Dziękuję wszystkim za przesłane teksty. Najlepsze relacje będą opublikowane na wersji polskiej i przetłumaczone na pozostałe wersje językowe portalu. Trzech najlepszych autorów otrzyma w nagrodę – książkę do nauki języka ukraińskiego, Ukraiński nie gryzie. Pierwsza nagrodę otrzyma…

Podróżowanie, autor: another.point.in.time, źródło: flickr.com

Pierwsze miejsce zajęła Dorota Piasecka za mrożącą krew w żyłach historię, jak z grupą znajomych niemal zamarzła podróżując zimą po zachodniej Ukrainie przy 38 stopniach poniżej zera. Gratulujemy! Drugie miejsce zajął Konstanty Chodkowski za relację z podróży do o Ławry w Swjatohorsku i kalkulację poparcia pośród ludzi zgubionych w labiryncie. Trzecie miejsce zajęła Ula Sadowska opisująca swoją podróż na Krym w wagonie plackartnym. Na szczególną uwagę zasługują zdjęcia przesłane przez autorkę.

Autorki i autor najlepszych relacji zostaną zaproszeni do stałej współpracy z portalem oraz otrzymają książkę do nauki języka ukraińskiego: Ukraiński nie gryzie. Sponsorem nagród II edycji konkursu „Wakacje z Eastbookiem” jest wydawnictwo Edgard. Redakcja Eastbook.eu skontaktuje się z zwyciężczyniami i zwycięzcą w sprawie współpracy oraz przekazania głównej nagrody.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY