Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Warszawa: Projekcja filmu „Białoruskie marzenie”

Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu „Białoruskie marzenie”. Po filmie odbędzie się dyskusja z udziałem znakomitych gości: Stanisława Szuszkiewicza – byłego prezydenta Białorusi, Alesia Michalewicza – byłego kandydata na prezydenta Białorusi, uwięzionego po wyborach prezydenckich w grudniu 2010 roku Julii Słuckiej- dyrektor Biura Informacyjnego Solidarności z Białorusią.

Fundacja Rozwoju i Demokracji, logo, źródło: Facebook/Fundacja-Rozwoju-Inicjatyw-Demokratycznych

„Białoruskie marzenie” w reż. Kaciaryny Kibalczycz – jest to prawie godzinny dokument, którego scenariusz skupia się wokół
wyborów prezydenckich w grudniu 2010 roku. Po filmie odbędzie się dyskusja na temat aktualnej sytuacji politycznej na Białorusi i stanie przestrzegania praw człowieka.

Uniwersytet kard. S. Wyszyńskiego, ul. Wóycickiego 1/3 blok 23, aula nr 108 Warszawa, wtorek 30 października, godzina 15:00.

Organizatorami wydarzenia są: redakcja portalu Palitviazni. info oraz Fundacja Rozwoju Inicjatyw Demokratycznych.
Współorganizatorzy: Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa- Warszawa oraz Biuro Informacyjnego Solidarności z Białorusią.

Wydarzenie jest częścią projektu Palitviazni.info współtworzonego przez Fundację Rozwoju Inicjatyw Demokratycznych i przedstawicieli Centrum Praw Człowieka „Viesna”. Projekt Palitviazni.info jest prowadzony w ramach programu Wsparcie Demokracji 2012, który jest programem Polskiej Fundacji Międzynarodowej Współpracy na rzecz Rozwoju „Wiedzieć Jak” finansowanym w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w 2012 r.

Wstęp wolny.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY