Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Otwarte spotkanie Redakcyjne Eastbook.eu – zapraszamy

Zapraszamy na Otwarte spotkanie Redakcyjne Eastbook.eu, na którym będziemy dyskutować o aktualnych wydarzeniach społecznych i politycznych w Europie Wschodniej. Organizujemy dyskusję pomiędzy autorami i doskonalimy swój warsztat. Konfrontujemy opinie i organizujemy intelektualną rozrywkę dla autorów.

Eastbook logo, źródło: Eastbook.eu

Co: Otwarte Redakcyjne Eastbook.eu = ORE.eu
Gdzie: Duży Pokój, ul. Koszykowa 24/12, Warszawa
Kiedy: 11 grudnia 2012, godz. 17.30

Otwarte Spotkania Redakcyjne będą szansą dla pogłębienia swoich zainteresowań i wiedzy na temat regionu Europy Wschodniej, w tym byłych krajów Związku Radzieckiego. Na ORE będą zapraszani interesujący goście: dziennikarze, analitycy, działacze III sektora, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i  doświadczeniem z pozostałymi uczestnikami. ORE.eu mają za zadanie tworzenie atmosfery debaty o przestrzeni wschodnioeuropejskiej i postradzieckiej. Ma być to miejsce dla dyskusji tekstami i ich krytyki, oraz intelektualna rozrywka dla jej uczestników. Spotkania mają za zadanie stworzenie regularnej płaszczyzny spotkań dla zespołu autorów i współpracowników portalu Eastbook.eu.

Na spotkaniu 11 grudnia zostanie rozstrzygnięty konkurs na najlepszy opis Julii Tymoszenko w 500 znakach ze spacjami. Do wygrania książki autorstwa Marii Przełomiec: Tymoszenko, Historia niedokończona.

W imieniu zespołu Eastbook.eu
Zapraszam serdecznie,

Paweł Lickiewicz

Redaktor Naczelny Eastbook.eu

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY