Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Grant na projekt związany z kulturą rosyjską – Sankt Petersburg

Prowadzisz, bądź planujesz projekt związany z kulturą rosyjską? Masz możliwość na dwutygodniowy wyjazd do Petersburga, gdzie będziesz mógł przedyskutować swój pomysł z innymi specjalistami z Europy USA oraz nawiązać kontakt z miejscową organizacją.

Centrum informacji na temat Grantów, Mladiinfo Center, źrodło:mladiinfo.com

Fundacja Lichaczewa (Sankt Petersburg, Rosja) wspólnie z Komisją Relacji Zewnętrznych Petersburga oraz Centrym in. Borysa Jelcyna (Moskwa, Rosja) ogłasza konkurs na dwutygodniowy stypendium w Rosji (Sankt Petersburg) w terminie 13-26 maja 2013 roku dla amerykańskich i europejskich specjalistów w dziedzinie sztuki, kultury i osób pracujących w projektach związanych z rosyjską kulturą. Transport lotniczy (klasa ekonomiczna) i zakwaterowanie w Petersburgu będzie pokryte przez organizatorów.

Wnioski można składać do 1 lutego 2013 roku. Powinien on zawierać:

– CV (zawierające informacje o znajomości języka rosyjskiego, poprzednich projektach związanych z Rosją i wizytach w Rosji)

– opis projektu (do trzech stron), który dotyczy: muzeum, wystawy, przedstawienia teatralnego, filmu lub innego projektu związanego z kulturą rosyjską. W opisie powinno być zwarte jak pobyt w Petersburgu przyczyni się do realizacji projektu oraz, z którą organizacją z Petersburga wnioskujący chciałby współpracować.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY