Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Interesuje cię tematyka Europy Wschodniej? Polityka? Społeczeństwo, kultura? Ułatwiliśmy system rejestracji dla nowych użytkowników. Teraz jeszcze łatwiej zostać jednym z autorów Eastbook.eu. Zobacz co należy zrobić by zostać autorem.

 

Bądź tego częścią, autor:  European Parliament   , źródło:  flickr.com

Bądź tego częścią, autor: European Parliament , źródło: flickr.com

Nowy system rejestracji 

Eastbook.eu założyliśmy w 2010 roku. Od tego czasu z portalu publikującego jedynie w języku polskim, stworzyliśmy czterojęzyczną platformę codziennie dostarczającą informacji na temat krajów Europy Wschodniej. Inicjatywa grupy studentów z Uniwersytetu Warszawskiego przerodziła się w regionalny portal, który w ostatnim miesiącu może pochwalić się 50 tysiącami odsłon oraz ponad 22 tysiącami unikalnych użytkowników. Piszemy i publikujemy na tematy polityczne, społeczne, otwieramy całkiem nowy dział kultura. W dziale informacji dostarczamy najciekawsze informacje dotyczące regionu korzystając z zagranicznej oraz polskiej prasy. Dołącz do nas tworząc swój autorski profil na Eastbook.eu. Kolumna artykuły jest otwarta na twoje teksty publicystyczne, polemiczne, czy też opisujące ciekawe wydarzenie. Skontaktuj się z redakcją pisząc na: [email protected] – zespół redakcyjny przekaże ci informacje na temat zasad publikowania oraz wskazówki redakcyjne.

Eastbook.eu dla organizacji

Ponadto, Eastbook.eu jest platformą, na której organizacje mogą publikują informacje o sowich działaniach. Zachęcamy NGO realizujące projekty związane ze społeczeństwem krajów Europy Wschodniej do założenia swojego profilu i informowania o projektach, konferencjach czy debatach. Jeżeli organizujesz wydarzenie i chcesz poinformować o tym ludzi spoza Polski – pamiętaj – ponad połowa naszych czytelników mieszka poza granicami Polski.

Co zrobić aby założyć profil?

To proste. Wejdź w zakładkę „współpraca” i kliknij w zostań autorem. Podaj nazwę użytkownika (imię i nazwisko lub nazwa organizacji) oraz e-mail. Wszystkie niezbędne informacje zostaną przekazane w procesie rejestracji w postaci komunikatów na stronie oraz maili potwierdzających rejestrację. Informacje, które będziesz otrzymywał będą w czterech językach – jesteśmy przecież portalem międzynarodowym. Powodzenia i do zobaczenia na Eastbook.eu!

Nowy system rejestracji 

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY