Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Architekci przyszłości – warsztaty dla studentów z Ukrainy, Białorusi, Polski i Niemiec

Fundacja Konrada Adenauera oraz Fundacji Warsztat Innowacji Społecznych zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach dla studentów z Ukrainy, Białorusi, Polski i Niemiec. 

Screenshot ze strony architekci2013.pl, źródło: architekci2013.pl

Screenshot ze strony architekci2013.pl, źródło: architekci2013.pl

Projekt: architekci przyszłości: jest zaproszeniem dla młodych liderów społecznych i politycznych do udziału w dwóch wyjazdowych szkoleniach rozwijających kompetencje eksperckie projektowania i wdrażania innowacji w zakresie rozwiązywania problemów społecznych. Jeżeli pochodzisz z Białorusi, z Niemiec, z Polski lub z Ukrainy, posługujesz się językiem polskim na poziomie komunikatywnym i bliskie jest Ci zaangażowanie w kwestie społeczne, budowanie długoterminowych partnerstw międzynarodowych, oraz leży Ci na sercu współpraca w regionie Europy Środkowej i Wschodniej – wejdź na (rewelacyjną – przyp. red.) stronę architekci2013.pl i zapisz się!

Film promujący projekt Architekci Przyszłości

Będziesz miał okazję znaleźć się w środowisku młodych liderów nastawionych na rozwój i współpracę pochodzących z czterech różnych krajów. Nawiążesz znajomości, które mogą być znaczące dla rozwoju Twojej kariery i dla rozwoju Twojego kraju – uważamy, że te dwa aspekty idą ze sobą w parze! Każde z dwóch szkoleń (5-7.07.2013 i 27-29.09.2013) będzie trwało 3 dni – od piątku do niedzieli i będzie się odbywało w Hotelu Św. Norberta w Hebdowie (okolice Krakowa). W ich trakcie trenerzy i eksperci związani z Warsztatem Innowacji Społecznych i Fundacją Konrada Adenauera przekażą Ci wiedzę i rozwiną Twoje umiejętności z zakresu diagnozy problemu społecznego, projektowania innowacji społecznych, zarządzania projektami, podejmowania decyzji, oraz umiejętności pracy w grupie oraz wzmocnią Twoje cechy przywódcze.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY