Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Konferencja: Polacy na Białorusi A.D. 2013

Zapraszamy na konferencję Polacy na Białorusi A.D. 2013. Konferencja jest częścią realizowanego przez Fundację Instytut Innowacji projektu Kultura w dziennikarstwie, dziennikarze w kulturze, skierowanego do młodych działaczy polskich organizacji na Białorusi.


Ulotka informacyjne projektu Polacy na Białorusi A.D 2013, źródło: Fundacja Instytut Innowacji

Ulotka informacyjne projektu Polacy na Białorusi A.D 2013, źródło: Fundacja Instytut Innowacji

Konferencja odbędzie się w poniedziałek 22 lipca o godzinie 17:00 w siedzibie Fundacji Polskiego Państwa Podziemnego w budynku PASTy przy ul. Zielnej 39. Konferencja jest częścią realizowanego przez Fundację Instytut Innowacji projektu Kultura w dziennikarstwie, dziennikarze w kulturze, skierowanego do młodych działaczy polskich organizacji na Białorusi.

W czasie dziesięciodniowego pobytu w Warszawie uczestnicy projektu wezmą udział w szkoleniach umiejętności miękkich, warsztatach dziennikarskich oraz licznych spotkaniach i dyskusjach z udziałem ekspertów, a także przedstawicieli polskich organizacji pozarządowych i instytucji kultury.

Nadrzędnym celem inicjatywy jest upowszechnianie wiedzy na temat funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego w Polsce oraz wspieranie postaw obywatelskich wśród Polaków mieszkających na Białorusi. Przekonani o tym, że aktywne zaangażowanie w oddolne inicjatywy obywatelskie jest motorem demokratycznych przemian, autorzy projektu pragną dzielić się z młodymi działaczami organizacji polskich aktywnymi na terenie Białorusi wiedzą ekspercką, doświadczeniem oraz przykładami ciekawych, innowacyjnych inicjatyw obywatelskich.

Zapraszamy na stronę projektu. Eastbook.eu jest patronatem medialnym wydarzenia.

 

 

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY