Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

7 festiwal Sputnik nad Polską – nabór na wolontariuszy

Fundacja „Wspieram” ogłasza nabór na wolontariat podczas 7. Festiwalu „Sputnik nad Polską”, który odbędzie się w dniach 7-17 listopada w warszawskim kinie Kinoteka. 

Sputnik nad Polską 2013, źródło: facebook.com

Sputnik nad Polską 2013, źródło: facebook.com

Wolontariat obejmie:

– obsługę biura festiwalowego,
– obsługę widzów i sal kinowych,
– opiekę nad gośćmi festiwalowymi,
– tłumaczenia podczas spotkań, debat, wykładów itp.,
– pomoc w organizacji wydarzeń towarzyszących m.in. koncertów, wystaw, debat itp.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu, informację o dyspozycyjności w terminie 7-17 listopada 2013, poziom znajomości rosyjskiego, Deklaracja odnośnie gotowości do tłumaczenia spotkań z twórcami

Osoby ze znajomością języka rosyjskiego będą zaproszone do pracy w grupie tłumaczeniowej. Poszukiwani są również wolontariusze bez znajomości języka rosyjskiego do pracy organizacyjnej ( do grupy organizacyjnej). Wolontariat jest nieodpłatny, w zamian organizatorzy oferują darmowy wstęp na wszystkie pokazy festiwalowe (poza godzinami dyżurów), gadżety festiwalowe oraz zaświadczenia o wolontariacie.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: [email protected]

Sputnik nad Polską jest corocznym festiwalem filmów rosyjskich organizowany od 2007 roku.

Celem festiwalu jest prezentowanie najbardziej znaczących dzieł rosyjskiej sztuki filmowej, dzieł twórców już uznanych, jak i dopiero wchodzących na scenę, oraz filmów przeznaczonych dla dzieci. Pokazy festiwalowe odbywają się w Warszawie oraz w innych miastach Polski jako tzw. repliki (mutacje) prezentujące wybór repertuaru głównego. Imprezami towarzyszącymi festiwalowi są koncerty, wystawy, debaty i wykłady połączone ze spotkaniami widzów z filmowcami i krytykami. Sputnik nad Polską jest jednym z ważniejszych wydarzeń kinowych w Warszawie.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY