Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Poznaj sąsiada w obiektywie | Ukraina – Вона | Zgłoszenia do 15 października

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Polska-Ukraina zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. „Poznaj sąsiada w obiektywie – Ukraina Вона (Vona)” czyli kobieca strona Ukrainy jest drugą edycją przedsięwzięcia. Co trzeba zrobić by wziąć udział?
Fotografia zwycięzcy Konkursu "Poznaj sąsiada w obiektywie" z roku 2012 Małgorzaty Kotarby, autor: Małgorzata Kotarby, źródło: organizatorzy konkursu

Fotografia zwycięzcy Konkursu „Poznaj sąsiada w obiektywie” z roku 2012, autor: Małgorzata Kotarba, źródło: organizatorzy konkursu

W tej edycji konkursu prace mają przedstawiać kobiecą stronę Ukrainy. W zeszłym roku nadesłano na konkurs prawie 300 zdjęć. Każda stanowiła zupełnie inną opowieść i spojrzenie, każda dawała nowe pole do interpretacji. W tym roku organizatorzy posłuchać historii, które opowiedzą nam Wasze obiektywy!

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maksymalnie 5 zdjęć w formacje JPG lub TIFF. Pojedyncze zdjęcie może być maksymalnie w rozmiarze 5 MB. Zgłoszenia wysyłamy do 15 października na adres [email protected].

Zapraszamy do poszukiwań swoich fotograficznych archiwów, gdyż w Konkursie mogą brać udział zdjęcia sprzed kilku, a nawet kilkudziesięciu lat. Zapraszamy do fotografowania Ukrainy na urlopach, wyjazdach, wycieczkach, szalonych eskapadach! 

Szczegóły: na Facebooku oraz stronie organizatorów poznajsasiada.org

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY