Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Krzysztof Nieczypor

Sputnik na Bemowie!

Wraz z Bemowskim Centrum Kultury serdecznie zapraszamy na imprezę zapowiadającą 7. „Sputnik nad Polską”, która odbędzie się za miesiąc – 21. września – w Amfiteatrze na warszawskim Bemowie.

7. Festiwal Filmów Rosyjskich Sputnik nad Polską

7. Festiwal Filmów Rosyjskich Sputnik nad Polską


W specjalnym namiocie filmowym przez cały dzień wyświetlane będą bajki i filmy rosyjskie. Wśród naszych propozycji znajdą się także warsztaty i animacje dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, pokazy gotowania specjałów kuchni rosyjskiej. Na stoiskach naszych Partnerów będzie można zakupić pamiątki, książki i tradycyjne wyroby rękodzieła z Rosji i dalekiej Jakucji.

Miłośników dalekich podróży zapraszamy do udziału w dyskusji z ciekawymi Gośćmi, którzy opowiedzą o swoich syberyjskich wyprawach oraz zaprezentują powstałe w ich trakcie zdjęcia i filmy.

Wieczorem natomiast warto wybrać się na koncerty. Gitarzysta i wokalista Michał Konstrat zabierze słuchaczy w refleksyjną podróż po balladach i romansach z repertuaru bardów rosyjskich. Na pożegnanie żywiołowy zespół Samokhin Band zaprezentuje swój najnowszy program „Perestroika” – znane rosyjskie utwory w oryginalnej aranżacji.

Tego dnia warto być z nami na Bemowie! Więcej szczegółów już wkrótce!

Facebook Comments
Tagi:
Krzysztof Nieczypor
Redaktor Eastbook.eu
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY