Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Spotkanie: Mołdawia w kontekście integracji europejskiej

27 lutego (czwartek) o godzinie o 18.30 w Starym BUWie odbędzie się spotkanie organizowane przez Koło Wschodnie UW ” „Mołdawia w kontekście integracji europejskiej oraz nadchodzących wyborów parlamentarnych.”

Koło Wschodnie UW

Koło Wschodnie UW

Koło Wschodnie UW  organizuje spotkanie ”Mołdawia w kontekście integracji europejskiej oraz nadchodzących wyborów parlamentarnych”. Spotkanie odbędzie się 27 lutego o godz. 18.30 w Starej Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie w s.107.

Adres: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa.

Podczas spotkania zostanie omówiona sytuacja wewnętrzna i zewnętrzna Mołdawii.

W wydarzeniu wezmą udział:

Anita Sobják – analityk w Polski Instytut Spraw Międzynarodowych. Jej głównym obszarem zainteresowania jest Europa Środkowa oraz Mołdawia, polityka poszczególnych państw w tym regionie, współpraca w Grupie Wyszehradzkiej, bezpieczeństwo energetyczne, transformacja polityczna i ekonomiczna oraz problemy mniejszości narodowych.

Kamil Całus – starszy specjalista w zespole Ukrainy, Białorusi i Mołdawii w Ośrodek Studiów Wschodnich. Doktorant w Instytucie Wschodnim UAM. Stały współpracownik Nowej Europy Wschodniej. Członek redakcji kwartalnika „Spojrzenie na Wschód”. Tematy badawcze: polityka wewnętrzna, zewnętrzna i bezpieczeństwa Mołdawii, mołdawska polityka gospodarcza i energetyczna.

Eastbook.eu objął wydarzenie patronatem medialnym.

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY