Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Za co Rosjanie kochają Władimira Putina?

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia oraz BarStudio zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu Studio Polska-Rosja pt. Za co Rosjanie kochają Władimira Putina? Gościem specjalnym debaty będzie: socjolog Aleksiej Lewison z rosyjskiego Centrum Analitycznego im. Jurija Lewady.

Studio Polska Rosja, źródło: organizatorzy.

Studio Polska Rosja, źródło: organizatorzy.

Z czego wynika rekordowe poparcie społeczne dla prezydenta Rosji, skąd bierze się „krymska euforia” i jak długo może trwać, co Rosjanie wiedzą i sądzą o sytuacji na Ukrainie?

3 lipca 2014 (czwartek) godz. 19:00
Bar Studio

(foyer Teatru Studio im. St. I. Witkiewicza)
Pałac Kultury i Nauki
Plac Defilad 1, Warszawa

Języki: polski i rosyjski (będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne)

WSTĘP WOLNY

 W spotkaniu udział wezmą także: JADWIGA ROGOŻA, ekspertka Ośrodka Studiów Wschodnich; JACEK KUCHARCZYK prezes Instytutu Spraw Publicznych. Prowadzenie: MICHAŁ KACEWICZ dziennikarz tygodnika „Newsweek Polska”.

Studio Polska-Rosja  – cykl wspólnych debat Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia i BaruStudio, w których eksperci z Polski i Rosji będą rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach i kwestiach politycznych, kulturalnych, gospodarczych w Rosji, w relacjach polsko-rosyjskich i międzynarodowych.

Ważna lektura przed debatą – artykuł z 13 czerwca br. autorstwa Krzysztofa Nieczypora „Dlaczego Rosjanie popierają Putina

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY