Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Paweł Purski

Eastbook.eu partnerem medialnym Baltic Business Forum 2014

Już w najbliższy poniedziałek 13 października rozpocznie się szósta edycja Baltic Business Forum w Świnoujściu. Przez trzy dni jak zawsze ciekawe tematy i świetni goście. Konferencję zainaugurują Aleksander Kwaśniewski i Janusz Piechociński, a wśród panelistów pojawią się przedstawiciele biznesu, dyplomacji i polityki z Polski i Ukrainy. Gościem honorowym BBF 2014 jest Republika Kazachstanu.

Świnoujście, Fot. Mariusz Cieszewski

Świnoujście, Fot. Mariusz Cieszewski

Baltic Business Forum to odbywające się od 2009 r. międzynarodowe forum gospodarcze, będące corocznym miejscem spotkań przedstawicieli świata biznesu i polityki z obszaru państw Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej i Azji. Pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszej edycji Forum była Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Następne edycje organizowane były przez stowarzyszenie Baltic Business Forum (obecnie Europe North East Association).

Każdego roku w konferencji biorą udział aktualni i byli przywódcy państw świata, ministrowie, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, szefowie agend rządowych, a także znani i cenieni eksperci oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Jednak główny trzon uczestników i prelegentów Forum stanowią przedsiębiorcy z krajów Europy Środkowo- Wschodniej i Azji. Są to zarówno wielkie spółki, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa.

Eastbook jest partnerem medialnym Baltic Business Forum 2014 i będzie na bieżąco relacjonował przebieg konferencji.

Odwiedź stronę internetową BBF 2014.

Facebook Comments
Paweł Purski

Absolwent filozofii na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studiował na Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Rosja/Azja Centralna. Stażysta m.in. w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Był pierwszym redaktorem naczelnym Eastbooka, a następnie przez prawie cztery lata współpracował z posłem do PE Pawłem Kowalem. Obecnie Przewodniczący Rady Fundacji Wspólna Europa. Zawodowo zajmuje się komunikacją strategiczną.

ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY