Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Krzysztof Nieczypor

Kurs trenerski Fundacji Edukacja dla Demokracji

Chcesz inwestować w swój rozwój? Zgłoś się na kurs trenerski FED!

FED

Pracujesz w organizacji pozarządowej lub na stałe współpracujesz z III sektorem? W Twoich obowiązkach mieści się praca z grupami z Europy Wschodniej, Kaukazu, Azji Centralnej lub Twoja organizacja współpracuje z partnerami z tego regionu? Twoje noworoczne postanowienie to rozwój zawodowy?

Chcesz zostać trenerem lub rozwijać się jako szkoleniowiec? Chcesz prowadzić lub zaczynasz prowadzić warsztaty i odczuwasz brak ku temu profesjonalnego przygotowania? Zapraszamy na kurs umiejętności trenerskich dla osób pracujących na Wschodzie!

Fundacja Edukacja dla Demokracji ma 25-letnie doświadczenie w pracy szkoleniowej i przygotowaniu trenerów do pracy z osobami dorosłymi zarówno w Polsce, jak również m.in. w Ukrainie, Białorusi, Rosji, Azerbejdżanie, Gruzji, Tadżykistanie i Tunezji.

5-dniowe, intensywne szkolenie (48 godzin szkoleniowych) odbędzie się w dniach 17-22 lutego 2015 r. (17 lutego wieczorem – przyjazd uczestników, 22 lutego – zakończenie kursu obiadem) w Centrum Szkoleniowym w Falentach pod Warszawą.

Wejdź na stronę tutaj, by poznać szczegóły i zgłosić swój udział. Fundacja czeka na zgłoszenia do 26 stycznia.

Facebook Comments
Krzysztof Nieczypor
Redaktor Eastbook.eu
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY