Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok
Malwina Fendrych

Pracownia Aktywności Obywatelskiej 2015. Białoruś, Polska, Ukraina. Zgłoszenia do 10 marca 2015

10 lutego koordynacja Pracowni Aktywności Obywatelskiej wystartowała z rekrutacją, która potrwa do 10 marca 2015 roku. To już ósma edycja programu przeznaczonego dla młodzieży między 18 a 25 rokiem życia z Polski, Ukrainy i Białorusi, która chce mieć aktywny i realny wpływ na zmianę swojego otoczenia. 

fb_Call_cover

Pracownia Aktywności Obywatelskiej

Pracownia Aktywności Obywatelskiej została oparta na demokratycznych zasadach otwartości i szacunku dla różnorodności i jest programem pozaformalnej edukacji obywatelskiej, który obejmuje cykl warsztatów prowadzonych przez wyspecjalizowanych trenerów oraz wsparcie w realizacji inicjatyw społeczno-kulturalnych, których pomysłodawcami są uczestnicy.

W tym roku wachlarz tematyczny pierwszych warsztatów zwanych Pracownią Idei, które odbędą się już na przełomie kwietnia i maja, obejmuje następujące tematy: „Świadoma konsumpcja, czyli jak korzystać bez wyrzutów sumienia?“, „Trzy kraje, trzy kultury? Polska, Ukraina, Białoruś“oraz „W poszukiwaniu własnego zdania. Szkoła przetrwania w informacyjnym chaosie“. Spotkania odbędą się zgodnie z tradycją w grupach międzynarodowych i będą prowadzone w językach ojczystych. Kolejne etapy programu to Pracownia Działań, podczas której uczestnicy będą tworzyć plan swojego projektu oraz Pracownia Doświadczeń, która jest organizowana w formie warsztatów ewaluacyjnych i podsumowujących.

Zgłoszenia są przyjmowane do 10 marca 2015

Więcej szczegółów o naborze:

Pracowani Aktywności Obywatelskiej

Pracownia na Facebooku

Nabór 2015 / Набір-2015 / Набор 2015

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY