Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Szkolenie „Projekt na Wschód” | 1-3 października 2015, Warszawa

Fundacja Edukacja dla Demokracji zaprasza pracowników i działaczy organizacji pozarządowych, prowadzących lub planujących prowadzić współpracę międzynarodową do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Projekt na Wschód”, które odbędzie się w dniach 1-3 października 2015 r. w Warszawie. Rekrutacja trwa do 4 września do godz. 12:00.

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Fundacja Edukacja dla Demokracji

Jeśli:

– wspólnie z partnerem ze Wschodu macie pomysł na projekt, a głowicie się nad tym, jak go opisać…

– macie poczucie, że nie zawsze potraficie swoje dobre pomysły przetworzyć na projekt…

…. to szkolenie jest właśnie dla Was!

Szkolenie jest adresowane do osób niemających bądź mających niewielkie doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów międzynarodowych realizowanych z partnerem z jednego z krajów obszaru byłego ZSRR (Europa Wschodnia, Kaukaz, Azja Centralna i Rosja). Preferowane będą zgłoszenia z organizacji planujących pracować nad projektem o charakterze demokratyzacyjnym, rozwojowym bądź wymiany doświadczeń w zakresie transformacji społecznej.

W ramach szkolenia będziemy pracować nad konkretnymi pomysłami na projekty realizowane z partnerami z jednego z wymienionych wyżej regionów, dlatego do udziału w szkoleniu zapraszamy przede wszystkim te organizacje z Polski, które mają już organizację partnerską na Wschodzie i wstępny pomysł na wspólny projekt.

Z każdej zgłaszającej się organizacji zapraszamy dwie osoby zaangażowane w planowanie i realizowanie wschodnich inicjatyw. Dopuszczamy możliwość, by jedna z osób w parze reprezentowała organizację partnerską ze Wschodu, jeśli zna język polski w stopniu wystarczającym, by wziąć udział w szkoleniu prowadzonym w tym języku.

Fundacja zapewnia uczestnikom nocleg (w pokojach dwuosobowych i trzyosobowych), wyżywienie i materiały szkoleniowe podczas warsztatu. Uczestnicy pokrywają koszty swojego przejazdu na i z miejsca szkolenia.

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie internetowej http://rita.edudemo.org.pl/ w zakładce Nowości.

Dodatkowych informacji udziela Wioletta Moniak:

  • e-mail: [email protected]
  • tel.: +48 514 371 405 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:00).

Szkolenie jest organizowane i współfinansowane przez Fundację Edukacja dla Demokracji
w ramach programu RITA – Przemiany w regionie finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

 

Facebook Comments
ZOBACZ WSZYSTKIE ARTYKUŁY