Używamy ciasteczek do poprawnego wyświetlania tej strony. Jeśli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia przeglądarki.

Ok

Wsparcie donorskie

 
Obecnie portal Eastbook.eu finansowany jest ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, darowizn oraz dochodu z 1% podatku.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP

znak-podstawowylogotyp-a-wersja-kolorowa-pozytyw

Portal Eastbook.eu – Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Dyplomacja Publiczna 2017 – komponent II Wymiar wschodni polskiej polityki zagranicznej 2017.

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

cprdip_logo_napis_pl

ok_poziom

Portal Eastbook.eu w okresie czerwiec – listopad 2017 jest finansowany ze środków Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia w ramach projektu „Dziennikarstwo w czasach dezinformacji. Jak pisać o Polsce w Rosji i Rosji w Polsce?”. Dofinansowanie zostało przyznane w drodze VI Otwartego Konkursu.

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia jest państwową osobą prawną, powołaną z mocy ustawy, nadzorowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP. Celem działalności Centrum jest inicjowanie i wspieranie działań podejmowanych w Rzeczypospolitej Polskiej i Federacji Rosyjskiej na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich.

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

patronage-image01

Portal Eastbook.eu w okresie luty 2015 – sierpień 2016 był finansowany ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego w ramach projektu „Eastbook – Streamlining the Message on the V4 and EU for EaP Countries„.

Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki (International Visegrad Fund – IVF) powstał na mocy podpisanego w 2000 r. przez premierów rządów państw V4 Statutu i jest jedyną zinstytucjonalizowaną formą współpracy wyszehradzkiej więcej…

Fundacja Współpracy Polsko–Niemieckiej

Portal Eastbook.eu w okresie czerwiec 2015 – lipiec 2016 był finansowany ze środków Fundacji Współpracy Polsko–Niemieckiej w ramach projektu „Rozwój portalu Eastbook.eu
– dziennikarstwo w służbie wartości

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej wspiera relacje między Polakami i Niemcami. Przez 25 lat istnienia FWPN dofinansowała prawie 15 tysięcy wspólnych projektów i współtworzyła tym samym podstawy zasad porozumienia polsko-niemieckiego więcej….