Сайт использует файлы cookies для правильного отображения элементов. Если вы не выражаете согласия на использование файлов cookie, поменяйте настройки браузера.

Ok
Paweł Lickiewicz

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu redakcji chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia — radosnych i spokojnych świąt. W nadchodzącym roku, życzę licznych wyjazdów oraz niezapomnianych, pozytywnych wrażeń i przygód. Życzę również otwarcia się na nowe wydarzenia, informacje i emocje. Wszystkiego dobrego.

Jarmark Bożonarodzeniowy, Warszawa, Polska, autor: Mariusz Cieszewski/MFA, źródło: Flickr.com

Czytelnicy, autorzy i współpracownicy Eastbook.eu — życzę Wam radosnych i pełnych uśmiechów Świąt Bożego Narodzenia, spokojnej rodzinnej atmosfery oraz czasu odpoczynku i refleksji. Życzę Wam, aby św. Mikołaj spełnił Wasze drobne marzenia i obdarował Was prezentami, a w czasie tych paru świątecznych dni, abyście nabrali sił i energii na Nowy Rok.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
C Рождеством Христовым!
З Різдвом Христовим!
З Божым Нараджэннем!
Crăciun Fericit şi un An Nou Fericit!
Շնորհավոր Ամանոր և Սուրբ Ծնունդ
გილოცავთ შობა-ახალ წელს!

Pozdrawiam serdecznie i świątecznie

Paweł Lickiewicz
Redaktor Naczelny

Facebook Comments
Paweł Lickiewicz

Redaktor Naczelny portalu Eastbook.eu 2012-2014. Absolwent Instytutu Europeistyki na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych w Warszawie. Stypendysta programu LLP Erasmus na malowniczo brzmiącym Eötvös Loránd Tudományegyetem w Budapeszcie. Gdy się zorientował, że będzie kolejnym humanisto-politologiem, skręcił na Wschód i zaczął specjalizować się w tematyce Europy Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Uwielbia podróże i koszykówkę. Nie przepada za operowaniem absolutami.

Читай все статьи